HBDH Şêxmus Milazgir Milisleri; “İstanbul/Ataşehir’de İş Merkezini Özel Bir Teknikle Ateşe Verdik!”

116

HBDH Mlislerinden Bakure Kurdistan’daki Askeri Operasyonlara Karşı İstanbul’da Misillime Eylemi

21 Haziran günü İstanbul Ataşehir’de “Moon Event” ve çeşitli satış ofislerinin bulunduğu iş merkezi, Şêxmus Milazgir Milisleri tarafından özel bir teknikle ateşe verildi. Dış cephedeki malzemelerinin yakılması ile bina da büyük oranda hasar oluştu.

Geçtiğimiz haftadan bu yana işgalci ordu Kuzey Kürdistan’da gerillaya karşı Şırnak, Ağrı, Yüksekova, Batman ve diğer alanlarda askeri operasyonlar düzenleyerek sonuç almaya çalışmaktadır. İmha ve inkar saldırılarının başladığı günden bu yana özgürlük gerillası Kuzey Kürdistan’da soykırımcı-faşist TC devletine karşı irade ve kahramanlık savaşı veriyor. Özel savaş yöntemlerini kullanarak halkı manipüle eden faşist rejimin yalan propagandaları özgürlük gerillasının her koşul altında direnip ve düşmana darbeler vurmasıyla çoktan açığa çıktı.

Birleşik mücadelenin neferleri olarak işgalci ve faşist Türk devletini uyarıyoruz; Kürdistan’da ki askeri ve siyasi operasyonlar son buluncaya kadar Türkiye metropollerinde misillime eylemlerine devam edeceğiz. Faşist AKP-MHP çete rejimin halklar üzerindeki kirli planlarına doğrudan veya dolaylı destek veren her şey milislerimiz hedefi olacak. Yurtsever ve emekçi halklarımıza çağrımızdır faşist rejime hizmet eden her şeyi hedef alın. Düşman gerçekleştirdiği her zulüm ve baskının karşılığını misliyle alacağını bilerek hareket etmek zorunda kalmalı.

Yaşasın HBDH!

Yaşasın Birleşik Devrimimiz!

Faşizmi Yıkacağız Özgürlüğü Kazanacağız!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir