HBDH Berkin Elvan Milisleri; “İstanbul/Okmeydanı’nda Uyuşturucu Faaliyeti Yürütülen Depoyu Ateşe Verdik”

76

İstanbul/Okmeydanı M. Şevket Paşa Mahallesi’nde uyuşturucu faaliyeti yürüten şahsı ve kullandığı depoyu tespit eden birimlerimiz 16 Mayıs günü harekete geçti. Uyuşturucu kullanımını yaygınlaştırmak için kullanılan depo ateşe verilerek kullanılamaz hale geldi.

Özellikle yurtsever ve politik halkın yoğun olarak yaşadığı bölgelerde AKP-MHP çete rejimi kendi güvenlik unsurları ve çetelerini doğrudan kullanarak uyuşturucuyu yaygınlaştırmakta ve başta gençler olmak üzere toplumu mücadeleden düşürmeyi hedeflemektedir.

Tüm yurtsever ve devrimci ailelerimize çağrımızdır; faşist devletin ve onun güvenlik güçlerinin bu kirli oyunlarına karşı çocuklarınıza sahip çıkın. Bütün gençler kendi mahallelerinde uyuşturucu ve diğer kirli planlara karşı bilinçli hareket etmeli. Herkes bulunduğu mahallede bir araya gelip örgütlenerek toplumun moral değerlerini yok etmeyi amaçlayan bu şahısları mahallelerden söküp atmalıdır.

Halkımızın faşizme karşı sokakta, fabrikada ve yaşamın her alanında baş kaldırması, yine gerillanın çağın teknolojisine ve barbar düşmana karşı fedaice direnmesi gözler önündeyken özellikle liseli ve üniversiteli gençleri ve genç kadınları mücadele çizgisinden düşürmeyi hedefleyen düşman politikalarına karşı harekete geçilmeli bu unsurlar yaşamın her alanından söküp atılmalıdır.

AKP-MHP faşist rejimini ve onun işbirlikçi çetelerini toplumu hedef aldıkları yerden vurmaya devam edeceğiz.

Yaşasın HBDH!

Yaşasın Halkların Birleşik Devrim Mücadelesi!

Kahrolsun Faşizm! 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir