HBDH Delal Amed Milisleri; “İstanbul/Esenyurt’ta Ahşap Kapı İmalatı Yapan fabrikaya Sabotaj Eylemi Düzenledik!”

100

 Her an ve her koşulda kapitalist sisteme ve sömürgeci-faşist yerel işbirlikçilerine darbe vurmaya devam ediyoruz.

HBDH Delal Amed Milisleri olarak, 17 Nisan günü saat 14:30 sularında İstanbul’un Esenyurt ilçesi Talatpaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde bulunan, ahşap kapı imalatı yapan fabrikaya sabotaj eylemi düzenledik! Çıkan yangının ardından fabrika kullanılamaz hale geldi.

 Dünyamızı hızlı bir şekilde yeniden şekillendiren emperyalist ve sömürgeci güçlerin yıkıcı saldırısı olan 3. Dünya savaşının yaşandığı bir dönemden geçerken işçi ve emekçi halkın devrimcileri olarak iyinin ve kötünün savaşında örgütlü ve hedefe kitlenmiş bir şekilde gerçekleştirdiğimiz eylemlerle yerel ve küresel direnişin etkili bir bileşeni olarak mücadelemize devam ediyoruz

 Faşist ve sömürgeci AKP-MHP rejiminin anti-demokratik ve tek’çiliği esas kılmayı hedefleyen politikaları sonucu ezilenlere karşı baskı artıyor, toplumun en yoksul kesimi temel insani ihtiyaçlarını karşılamaktan mahrum bırakılıyor, işçinin ve emekçinin hakları gün be gün yok ediliyor. Buna karşı toplumsal alandaki her türlü örgütlenme, direniş, sendikacılık faaliyeti kriminalize ediliyor.

 HBDH olarak bizler halkın maruz bırakıldığı her türden şiddete karşı sokakta ve mücadelenin her alanında düşmana karşılık verecek daha geniş ve kapsayıcı bir örgütleme biçimini ahlaki ve politik bir görev olarak görüyoruz.

 Tüm ezilenlerin ortak safı olan HBDH saflarında örgütlenelim, faşizmi yok edelim.

Yaşasın Halkların Kardeşliği!

Yaşasın HBDH
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir