HBDH İvana Hoffman Milisleri; “Faşistlere ait bir fabrikanın deposuna sabotaj eylemi gerçekleştirdik”

100

Halklarımızın kurtuluşu birleşik devrimde. Bu faşist devletin, bu kapitalist sömürü düzeninin yıkılması, işçi ve emekçilerin, Kürt halkının, tüm ezilenlerin mutlu ve özgür olması, ancak birleşik devrimimizin zafer kazanmasıyla mümkün.

8 yıl önce bu temelde bir araya gelen Türkiye ve Kürdistan devrimci örgütleri, Halkların Birleşik Devrim Hareketi’ni kurdular. Kürt ve Türk halkı için, tüm emekçiler için umut oldular. Şan olsun birleşik devrim yolunda bir araya gelen, devrim bayrağını yükselten devrimci yapılara!

Bizler, emekçi halklarımızın bağrından çıkan fedai savaşçılar, birleşik devrimimizin milis güçleri olarak, her yerde faşist düşmana darbeler vuruyor, halklarımızın kurtuluşu için kavgadaki yerimizi alıyoruz. Ölümsüzlerimizin izinde, zafere kadar birleşik devrim bayrağını en yükseklerde dalgalandırmak için düşmanın üzerine yürüyoruz!

5 Mart’ta, İzmir’de harekete geçti milislerimiz. Faşistlere ait bir fabrikanın deposuna sabotaj eylemi gerçekleştirdik. Depoya girerek yerleştirdiğimiz düzeneğin çalışması sonucu çıkan yangında depo tümden alevler içinde kaldı.

En başta gençlik olmak üzere tüm ezilenleri  milis güçlerine katılmaya, Halkların Birleşik Devrim Hareketi’ne güç vermeye çağırıyoruz! Birleşik devrim saflarına katılın, kavgadaki yerinizi alın!

Yaşasın Birleşik Devrim Hareketimiz!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir