HBDH Ulaş Adalı Milisleri; “Esenyurt’ta Uyuşturucu Tacirlerini ve Fuhuş Merkezini Hedefledik”

94

Bu baskıcı faşist devletin, bu kapitalist sömürü sisteminin destekçilerine, halk düşmanlarına, zulüm kalelerinin bekçilerine, asker ve polislere, bu yoz yağma düzeninin ekonomik dayanaklarına darbeler vuruyoruz. İşkencecilerden hesap soruyoruz. Halkın bağrından çıkan fedai güçler olarak, her türlü bedel ödemeyi göze alarak özgürlüğümüzü kazanmak için yürüyüşümüzü kesintisiz sürdürüyoruz.

Birleşik devrimimizin fedai savaşçıları olarak, Halkların Birleşik Devrim Hareketi’nin kuruluş yıldönünümde faşist düşmana, bu çürümüş yoz düzene darbeler vurmaya devam ediyoruz!

Halkımızı, gençlerimizi, kadınları kurdukları tuzaklara çeken, toplumu tümden çürütüp yozlaştırmayı hedefleyen bu aşağılık sömürü düzenine, bu faşist devlete, onun tüm alanlardaki destekçi ve temsilcilerine karşı eylemlerimiz aralıksız sürüyor.

10 Mart günü İstanbul’da bir fuhuş merkezi hedefimizdi. Esenyurt’ta, lüks bir sitede, bir rezidansta uyuşturucu tacirleri halkımızı zehirliyor, kadınları fuhuşa zorluyordu. Milislerimiz, sabaha karşı 5 civarında düzenledikleri eylemle Atatürk Mahallesi, Özdemir sokakta bulunan bu rezidansı hedef aldılar. Gerçekleştirdiğimiz sabotaj eylemi sonucu çıkan yangınla rezidans hasar gördü.

9. Kavga Yılını Zafere Taşıyalım!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir