HBDH Eser Warşîn Milisleri; “Faşistlere Ait İki Araç Hedefimiz Oldu!”

76

 AKP-MHP faşizmi seçimlerde aldığı yenilgiyi hazmedememiş, keyfi uygulamalarla halkın iradesini gasp etmeye çalışmıştır. Van’da başlayan direniş, Türkiye ve Kürdistan’ın bir çok kentine yayıldı. Halkın bu direnişi faşizme geri adım attırdı. Gözaltı ve baskı yöntemleriyle intikam almaya devam eden AKP-MHP faşizmi ve destekçileri Birleşik Devrim Hareketi’nin doğal hedefidir.

12 Nisan gecesi İstanbul/Kadıköy’de faşistlere ait olduğu tespit edilen iki araç özel bir teknik kullanılarak ateşe verildi! Kadıköy’ün en işlek caddelerinden olan Bağdat Caddesi’nde hedef aldığımız iki araç kullanılamaz hale geldi.

 Bizler, Birleşik Devrim neferleri olarak, halkın, ezilenin yanında saf tutuyoruz. Faşizmin tüm şiddetine karşı özgürlük arayışından vazgeçmiyoruz. Devrimci değerlere, halkın değerlerine sahip çıkıyoruz.

 Dağlarda gerillamız, şehirlerde milislerimiz, zindanlarda yoldaşlarımız faşizmin saldırılarına hiçbir zaman boyun eğmedi, eğmeyecek! Birleşik Devrim bayrağımızı daima en öne taşımak için bedel ödemekten kaçınmayacağız.  

 Başta gençler olmak üzere tüm halkımıza çağrımızdır; HBDH milislerine katılın! Faşizmden hesap sorun!

Yaşasın HBDH!

Yaşasın Birleşik Devrimimiz!

Faşizmi Yıkacağız! Özgürlüğü Kazanacağız!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir