HBDH Sinan Ateş Milisleri; “Üsküdar’da, lüks bir sitenin otoparkını hedef aldık”

101

Zindanlardaki direnişe, İmralı tecrit ve imha sisteminiyle dayatılan “sessiz ölüm”e karşı sesimizi yükseltmeye devam ediyoruz!

Devrimci önderlerimizi, birleşik devrimimizin öncü kadrolarını sahiplenmekten asla vazgeçmeyeceğiz!

18 Şubat günü İmralı tecrit ve imha sistemine karşı, zindanlarda yükseltilen direniş ve açlık grevlerine destek olmak için, İstanbul’da harekete geçtik.

Üsküdar’da, lüks bir sitenin otoparkını hedef aldık bu defa. Zaman ayarlı düzenekle gerçekleştirdiğimiz sabotaj eylemi sonucu lüks sitedeki pek çok araç yakılarak imha edildi.

Halklarımızın acı ve yokluklarından beslenerek semiren ve o acılara tanık olmamak için yüksek güvenliklerle çevrili sitelerde kendilerini güven içinde hissedeceğini düşünenlere bir mesaj verdik.

Biz böyle yokluk ve yoksunluk altında, böyle derin acılar altında hayata tutunmaya çalışırken, bir avuç asalağın debdebeli yaşam sürdüğü bu aşağılık sömürü düzenini yıkacağız!

Korunaklı sitelerinde, emekçi halklarımızın acılarına tamamen kayıtsız oldukları lüks yaşam alanlarında çıkacağız karşılarına. İşçi ve emekçilere dayatılan bu cehenneme gözlerini kapatamayacaklarını her fırsatta hatırlatacağız!

Kürt Halk Önderi Öcalan üzerindeki tecrit ve imha saldırılarını boşa çıkartacağız!

Zindan karanlığını parçalayacağız!

Zindanlar Yıkılsın, Tutasklara Özgürlük!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir