HBDH Tirêj Alişer Milisleri: “İmralı Tecritini ve İmha Sistemi’ni protesto etmek için yazılama ve pankart asma eylemleri gerçekleştirdik!’’

84

Öfkeliyiz, kararlıyız! İmralı tecrit ve imha sistemini paramparça edeceğiz! Bu suskunluk duvarlarını, bu aşağılık tecrit karanlığını aşacağız!

Kendisini “sessiz ölüm”le yok etmek için özel olarak tasarlanan İmralı tecrit ve imha sisteminde Kürt Halk Önderi Öcalan’dan 36 aydır haber alınamıyor. 15 Şubat Uluslararası Komplosu ile başlayan imha operasyonu bu şekilde devam ettiriliyor.

Kürt halkı bu imha saldırılarına “Güneşimizi Karartamazsınız” çığlığı ile çeyrek asırdır karşı duruyor. En ağır bedeller pahasına direnişten geri adım atmıyor.

Milislerimiz, yoksul Kürt halkının bu kahraman direniş ve atılımına destek vermek, soluk olmak için harekete geçiyor.

İzmir’de, Menemen ve Karşıyaka’da, ‘İmralı Tecrit’ini ve İmha Sistemi’ni’ protesto etmek için yazılama ve pankart asma eylemleri yaptık.

18 ve 20 Şubat’ta gerçekleştirdiğimiz eylemlerde bir kez daha zindan ve tecrit duvarlarını paramparça edeceğimizi ilan ettik, “Önder Apo’nun özgürlüğü Kürt halkının özgürlüğüdür” diye haykırdık.

İmralı İmha ve Tecrit Sistemini Parçalayacağız!

Zindanlar Yıkılsın Tutsaklara Özgürlük!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir