HBDH Sinan Dersim Milisleri; “İstanbul/Küçükçekmece’de Halı Fabrikasına Özel Bir Teknikle Sabotaj Eylemi Düzenledik”

106

Milislerimiz 29 Mart sabahı saat 06:00 sularında İstanbul/Küçükçekmece/Mehmet Akif mahallesinde bulunan halı fabrikasını özel bir teknikle ateşe verdi. Eylem sonucu fabrikada büyük bir tahribat oluştu.

Bu faşist iktidarın destekçilerine ait tüm ekonomik ve siyasi oluşumlar hedefimizdir. İşçi ve emekçileri acımasızca sömüren bu kapitalist düzen ve faşist devlet, hakkını arayan işçi ve emekçilere acımasızca saldırıyor, grev ve direnişleri kırmak için akla hayale gelmeyecek her türlü zorbalığa ve ayak oyunlarına başvuruyor. İşçi ve emekçilerin onurlu direnişlerine destek olmak için bulunduğumuz her alanda işçilerin alınterinden beslenen bu vampirlerin işletmelerini hedef almaya devam edeceğiz. Yoksul halklarımızın acıları üzerinden kurdukları bu şatafatlı saltanatı mutlaka yıkacağız!

Faşist cellatlar, bu kan içici kapitalist sömürü düzeni devam etsin diye halklarımızın onurlu evlatlarını katletmeye, zindanlarda siyasi rehineler olarak esir tutmaya devam ediyor. Çeyrek asırdır İmralı tecrit ve imha sisteminde esir tutulan Kürt halk önderi Öcalan şahsında Kürt halkına boyun eğdirilmek isteniyor. Kürt halkı, önder Öcalan’ın özgürlüğü için her yerde harekete geçmiş durumda. Zindanlarda devrimci tutsaklar İmralı tecrit ve imha sistemini parçalamak için bedenlerini açlığa yatırmaktadır.

Bizler, birleşik devrimin fedai savaşçıları olarak, halklarımızın özgürlüğünün, en başta İmralı tecrit ve imha sistemi olmak üzere, zindanların yıkılmasından, tutsakların özgürleştirilmesinden geçtiğini biliyoruz. Eylemimizi, 4 Nisan doğum günü dolayısıyla Kürt halk önderi Öcalan’a ve onun özgürlüğü mücadelesine adıyoruz.

Kürt Halk Önderi Öcalan’a Özgürlük!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir