HBDH Sinan Dersim Milisleri: “Kocaeli’de bir faşistin işyerini hedef aldık!”

82

Devrimci değerlere bağlılık, devrime bağlılıktır. Devrimci önderler, birleşik devrimimizin öncü/önder kadroları, titizlikle sakındığımız, kıskançlıkla koruduğumuz en başta gelen değerlerimizdir.

Faşist düşmanın alçakça saldırılarına karşı tüm gücümüzle önder kadrolarımızı sahiplenecek ve koruyacağız. Biliyoruz ki, kendi önderlerine sahip çıkamayan halklar asla özgürlük yüzü göremezler!

Kürt halkı, çeyrek asırdır korkunç bir tecrit ve imha saldırısı altında bulunan Kürt halk önderi Öcalan’ı bu bilinçle sahiplenmekten bir an olsun geri durmadı. En ağır bedelleri ödemek pahasına onurlu duruşundan ödün vermedi!

Biz, birleşik devrimin fedai savaşçıları, halklarımızın bağrından çıkan milis kuvvetleri olarak, emekçi halklarımızın bu yüksek bağlılık bilincinden aldığımız güçle, bulunduğumuz her yerde düşmana darbeler vuruyoruz. Önderlerimize, önder kadrolarımıza kalkan elleri kıracağımızı tekrar tekrar ilan ediyoruz.

Üç yıldır (36 aydır) kendisinden haber alınamayan Kürt halk önderi Öcalan’ın etrafında ateşten çember olacağımızı haykırıyoruz.

Bu bilinçle, tecridin kırılması ve Öcalan’ın özgürlüğü için her yerde hareket halindeyiz. Faşist düşmanın tüm hedefleri menzilimizde.

19 Şubat’ta Kocaeli’de bir faşiste ait işyerini hedef aldık. Zindanlarda süren açlık grevlerine destek olmak ve Kürt Halk Önderi Öcalan’a dönük imha saldırılarını durdurmak için gerçekleştirdik eylemimizi.

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde, gece 23 sıralarında düzenlediğimiz eylem sonucu faşist düzenin aktif destekçisine ait fabrika, sabotaj eylemimiz sonucu fabrika tamamen küle döndü.

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Zindanlar Yıkılsın Tutsaklara Özgürlük!

Tek Yol Birleşik Devrim!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir